Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0   Suma: 0,00 zł

Aktualności


Zapraszamy na Nasze najnowsze PROMOCJE

Zapraszamy na Nasze najnowsze PROMOCJE

12 XI 2014, 14:28:00


Zapraszamy do odwiedzenia zakładkiPROMOCJE,gdzie znajdziecie Państwo najnowsze, atrakcyjne Promocje Cenowe na wybrany asortyment marki Viper. Oferta dostępna po zalogowaniu w Serwisie.

Nowe maszyny czyszczące w ofercie naszej firmy

Nowe maszyny czyszczące w ofercie naszej firmy

31 X 2014, 15:13:00
VIPER jest producentem profesjonalnych maszyn czyszczących, spełniających wysokie wymagania swoich Klientów. Urządzenia z naszej oferty charakteryzują się solidnością, łatwą obsługą i serwisowaniem. Nie bez znaczenia pozostaje również najlepszy stosunek jakości do ceny w branży. Jesteśmy obecni w większości krajów na świecie, a jeżeli jeszcze gdzieś nas nie ma, to wkrótce tam będziemy. Obsługa naszych Klientów odbywa się za pośrednictwem Autoryzowanych Dystrybutorów VIPER (ADV), zapewniających wysoki poziom profesjonalizmu pod względem znajomości branży i produktów.

Nowe produkty marki Sutter w sklepie

Nowe produkty marki Sutter w sklepie

29 X 2014, 10:04:00
Zapraszamy Państwa zapoznania się z ofertą Nowych profesjonalnych preparatów włoskiej marki Sutter. 
Produkty marki Sutter posiadają szeroki wachlarz zastosowań, zaspokajają wszelkie potrzeby bogatą gamą środków chemicznych.
Swoje zastosowanie przetestowały już w walce z wszelkimi zabrudzeniami w hotelach, restauracjach, stołówkach, szpitalach, obiektach służby zdrowia, biurowych i przemysłowych. 

Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza

11 II 2014, 21:52:00
Chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasz nowy asortyment. Chemia gospodarcza Czeskiej Firmy Cormen. Pełna gama produktów obejmuje preparaty do pielęgnacji podłóg, mycia szyb, mebli oraz toalet. Unikatowe komponenty stosowane podczas procesu produkcji powodują, że preparaty te spełniają najwyższe kryteria jakości.
Już wkrótce dostępne także preparaty do pielęgnacji ciała oraz szampony i szeroka gama mydeł.